WSR3R2000DEK
MFR.Part #
WSR3R2000DEK
JLCPCB Part #
C4134632
Description
-65℃~+275℃ 200mΩ 3W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS