Y1442107R790T0L
MFR.Part #
Y1442107R790T0L
JLCPCB Part #
C1486202
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 107.79Ω 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors