WSR3R2000DEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR3R2000DEA
JLCPCB Part #
C4163731
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 200mΩ 3W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS