WSR3R1500FTB
MFR.Part #
WSR3R1500FTB
JLCPCB Part #
C3919409
Description
-65℃~+275℃ 150mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount