WSR2R6650FBA
MFR.Part #
WSR2R6650FBA
JLCPCB Part #
C4005266
Description
-65℃~+275℃ 2W 665mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount