WSR3R1000FTB
MFR.Part #
WSR3R1000FTB
JLCPCB Part #
C4158017
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount