WSR3R1500FTA
MFR.Part #
WSR3R1500FTA
JLCPCB Part #
C4099708
Description
-65℃~+275℃ 150mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount