WSR3R1500DEA
MFR.Part #
WSR3R1500DEA
JLCPCB Part #
C3935393
Description
-65℃~+275℃ 150mΩ 3W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS