WSR3R1200DEA
MFR.Part #
WSR3R1200DEA
JLCPCB Part #
C4260311
Description
-65℃~+275℃ 120mΩ 3W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS