Y472531K1610F9L
MFR.Part #
Y472531K1610F9L
JLCPCB Part #
C1495821
Package
Plugin,D9.5xL15.9mm
Description
-55℃~+125℃ 31.161kΩ 750mW Metal foil resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS