WSR3R0728FEA
MFR.Part #
WSR3R0728FEA
JLCPCB Part #
C4051038
Description
-65℃~+275℃ 3W 72.8mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS