WSR2R3050DEK
MFR.Part #
WSR2R3050DEK
JLCPCB Part #
C4008105
Description
-65℃~+275℃ 2W 305mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS