WSR3R0499FTB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR3R0499FTB
JLCPCB Part #
C4296695
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 3W 49.9mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount