RNC55H4532BMR36
MFR.Part #
RNC55H4532BMR36
JLCPCB Part #
C3359578
Description
-65℃~+175℃ 125mW 45.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors