WSR3R0249FBA
MFR.Part #
WSR3R0249FBA
JLCPCB Part #
C4202596
Description
-65℃~+275℃ 24.9mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount