WSR3R0402DTA
MFR.Part #
WSR3R0402DTA
JLCPCB Part #
C4094175
Description
-65℃~+275℃ 3W 40.2mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount