WSR2R3900FEK
MFR.Part #
WSR2R3900FEK
JLCPCB Part #
C4178888
Description
-65℃~+275℃ 2W 390mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS