RNC50J1240FRBSL31
MFR.Part #
RNC50J1240FRBSL31
JLCPCB Part #
C3432567
Description
-65℃~+175℃ 100mW 124Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors