WSR3R0357FEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR3R0357FEA
JLCPCB Part #
C4279735
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 35.7mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS