WSR3R0357FEK
MFR.Part #
WSR3R0357FEK
JLCPCB Part #
C4297107
Description
-65℃~+275℃ 35.7mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS