RNC50H9880FSB14
MFR.Part #
RNC50H9880FSB14
JLCPCB Part #
C1426271
Description
-65℃~+175℃ 100mW 988Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors