WSR3R0301FTA
MFR.Part #
WSR3R0301FTA
JLCPCB Part #
C4293254
Description
-65℃~+275℃ 30.1mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount