WSR2R0301FTA
MFR.Part #
WSR2R0301FTA
JLCPCB Part #
C4143353
Description
-65℃~+275℃ 2W 30.1mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount