TR8M476M004C1500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TR8M476M004C1500
JLCPCB Part #
C1953642
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 47uF 4V ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS