WSR2R2980DEA
MFR.Part #
WSR2R2980DEA
JLCPCB Part #
C4021631
Description
-65℃~+275℃ 298mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS