WSR2R1740FTA
MFR.Part #
WSR2R1740FTA
JLCPCB Part #
C4317828
Description
-65℃~+275℃ 174mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount