ERL0514K300FKEA500
MFR.Part #
ERL0514K300FKEA500
JLCPCB Part #
C3519556
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors