WSR3R0232DEK
MFR.Part #
WSR3R0232DEK
JLCPCB Part #
C4327005
Description
-65℃~+275℃ 23.2mΩ 3W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS