SA30AHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA30AHE3/54
JLCPCB Part #
C1980905
Description
-55℃~+175℃ 10A 1uA 30V 33.3V 48.4V 500W@10/1000us TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS