WSR2R3650FBA
MFR.Part #
WSR2R3650FBA
JLCPCB Part #
C4000479
Description
-65℃~+275℃ 2W 365mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount