WSR3R0102FTB
MFR.Part #
WSR3R0102FTB
JLCPCB Part #
C4188798
Description
-65℃~+275℃ 10.2mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount