P0805C3922BNT
MFR.Part #
P0805C3922BNT
JLCPCB Part #
C4116222
Description
-55℃~+155℃ 200mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS