WSR2R9100FEA
MFR.Part #
WSR2R9100FEA
JLCPCB Part #
C3986210
Description
-65℃~+275℃ 2W 910mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS