WSR2R2200FEB
MFR.Part #
WSR2R2200FEB
JLCPCB Part #
C3971230
Description
-65℃~+275℃ 220mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS