WSR2R8200FBA
MFR.Part #
WSR2R8200FBA
JLCPCB Part #
C4229901
Description
-65℃~+275℃ 2W 820mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount