TNPU06036K80BZEN00
MFR.Part #
TNPU06036K80BZEN00
JLCPCB Part #
C4074343
Description
-55℃~+125℃ 100mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS