WSR2R8000FEK
MFR.Part #
WSR2R8000FEK
JLCPCB Part #
C1357863
Description
2W 800mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±75ppm/℃ 4527 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS