WSR2R6810FEB
MFR.Part #
WSR2R6810FEB
JLCPCB Part #
C4205749
Description
-65℃~+275℃ 2W 681mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS