WSR2R6810FBA
MFR.Part #
WSR2R6810FBA
JLCPCB Part #
C4180979
Description
-65℃~+275℃ 2W 681mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount