WSR2R3300FTB
MFR.Part #
WSR2R3300FTB
JLCPCB Part #
C4189605
Description
-65℃~+275℃ 2W 330mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount