WSR2R2800FBA
MFR.Part #
WSR2R2800FBA
JLCPCB Part #
C7152441
Description
-65℃~+275℃ 280mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount