Y112119K0000T9R
MFR.Part #
Y112119K0000T9R
JLCPCB Part #
C4360044
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 160mW 19kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS