WSR2R6650FEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R6650FEK
JLCPCB Part #
C3956601
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 2W 665mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS