RN70C7323DRSL
MFR.Part #
RN70C7323DRSL
JLCPCB Part #
C1809419
Description
-65℃~+175℃ 732kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors