BFC238061362
MFR.Part #
BFC238061362
JLCPCB Part #
C3798159
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、630V 3.6nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS