WSR2R6650FEA
MFR.Part #
WSR2R6650FEA
JLCPCB Part #
C3947064
Description
-65℃~+275℃ 2W 665mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS