WSR2R1650FTA
MFR.Part #
WSR2R1650FTA
JLCPCB Part #
C4193000
Description
-65℃~+275℃ 165mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount