SMAJ78A-E3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ78A-E3/5A
JLCPCB Part #
C1978169
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 126V 1uA 3.2A@10/1000us 400W 78V 95.8V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS