WSR2R6040FEK
MFR.Part #
WSR2R6040FEK
JLCPCB Part #
C4053756
Description
-65℃~+275℃ 2W 604mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS