WSR22L200JTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR22L200JTA
JLCPCB Part #
C3939390
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 2.2mΩ 2W ±5% ±600ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount